מכשירי חשמל

0
מוצרי חשמל חולקו לזוגות לצעירים

זה יכול להיות הזכות הגדולה שלך לעזור ולסייע

מכשירי חשמל לזוגות צעירים

כשהסבלים שליחי 'מחזיקי תורה' מורידים את חבילת מוצרי החשמל בבית החדש של הזוג הצעיר, נשמעת אנחת רוחה גם מפי החתן והכלה וגם מפי המחותנים ההורים שחשים כי אבן יקרה נגולה מעל כפתם הכפוף ממשא הוצאות הכספיות.

משלוח זה המהוה אבן פינה לבית החדש, כי בלי מקרר, מכונת כביסה ותנור אפיה לא ניתן להתחיל את החיים, מגיע מדי חודש לעשרות משפחות טריות, במשלוח מהודר ויוקרתי ללא שום תמורה מהמחותנים הורי החתן והכלה.

זוהי מסורת ייחודית של 'מחזיקי תורה' שנקבע לפני עשרות שנים בהוראת נשיא הארגון כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א להעניק לכל זוג צעיר הנצרך, חבילת מוצרי חשמל עבור הבית החדש. המוצרים נרכשים בקפידה ע"י 'מחזיקי תורה' מחברות יוקרתית, איכותיות ואחראיות, ומועברות ישירות ע"י משלוח מיוחד של 'מחזיקי תורה' ישירות לבית החדש של הזוג הצעיר.

מענק יקר זה החוסך מהמחותנים אלפי שקלים, מעשיר את הבית החדש ומהווה כאמור את היסוד לבנין העומד להיבנות בעזרת השם בשלום ובשלוה. תמיכה מיוחדת זו המגיעה מכספי תרומות של קהל הנדיבים, היא צדקה בטוחה לחלוטין. התמיכה מיועדת אך ורק לבניית הבית החדש, וההקלה מהמחותנים במצת הכנסת כלה.

זכות גדולה היא לקחת שותפות חלק בתמיכה זו, שכאמור מגיעה ליעד הנכון בצורה בטוחה ומכובדת. הכנסת כלה מהודרת ביותר כאשר כספי תרומתך מועברים ישירות בצורת מוצרי החשמל לבית החדש, ונשארים שם שנים רבות.

תרומה זו היא נצחית ומסייעת לבני הבית לאורך זמן, כאשר השימוש במוצרי החשמל יום יום, נזקפים לזכות התורם הנכבד, שהניח כספו על קרן קימת. ואין לך השקעה בטוחה גדולה מזו.

תרום ערכת מוצרי החשמל לבית

7500

תרום עבור מוצר בסיסי

1800

בחר

101 ש"ח

500 ש"ח

180 ש"ח

52 ש"ח

לחודש