סיפורי ישועות

השמש שהפך לאיש היי טק

זמן רב חיפשתי פרנסה שקטה ומכובדת. המשפחה גדלה ב"ה, ויחד עימם ההוצאות. ניסיתי את כל סוגי המקצועות, ומילאתי פקסים של קורות חיים. כאן הציעו לי מילוי מקום של מורה, ושם עבדתי כקופאי שעתיים ביום. אפילו שמש בבית כנסת שכונתי הייתי. אבל לא השכר הספיק לי, ולא הסיפוק מילא אותי. ישבתי וחיכיתי לישועה.
נפגשתי עם יועצי השמה וכלכלה. ואף נרשמתי לקורסים במכללות שונות, כעצת חברים, כי אולי עם תואר ותעודה אצליח לקבל משרה מפרנסת ראויה.
בינתיים ישבתי וחישבתי את הפרוטות שאני מקבל מחצאי העבודות שלי והתפללתי למפרנס כל חי, שיבשר לי את בשורת המחיה והכלכלה הנכונה, ויחד עם זה התחלתי לגלגל. עוד הלואה בבנק, ועוד כרטיס אשראי. צ'קים וחובות, והבור מתמלא בגירעון מסוכן ומטריד.
בהשגחה פרטית מצאתי פרוספקט בבית מדרש בו הייתי השמש, ושם ראיתי את הסגולה הבטוחה של מחזיקי תורה, שהאדמו"ר מבעלזא זי"ע משפיע ממרומים השפעות של פרנסה ונחת.
התקשרתי למוקד ההתרמה ונתתי את פרטי כרטיס האשראי שלי לחיוב חדשי עבור קופת הכנסת כלה של מחזיקי תורה, וביקשתי שיתפללו עבורי לפרנסה טובה וראויה.
בעת כתיבת שורות אלו, אני אחרי חצי שנה של משרה בעלת הכנסה יפה מאוד בלע"ה. קיבלתי עבודה בענף ההייטק, במקצוע מבוקש ביותר, ותוך כדי עבודה למדתי בקורסים מזורזים את המקצוע, והסייעתא דשמיא ליוותה אותי בכל שלב ושלב.
עכשיו לאחר שנכנסו כבר כחמשה משכורות, אני מרשה לעצמי לפרסם תודה זה.
ב"ה בזכותו הגדולה של רבינו הק' אני מרוצה ומאושר מהפרנסה שלי. הן מסכום המשכורת, והן מהמקצוע המכובד והשקט עם סיפוק אמיתי.
כי כך חינכו אותנו, מי שתומך במוסדותיו הקדושים של רבינו אהרן זי"ע הוא גומל לו את הטוב והחסד כבחיי חיותו ויתור מכך.
זכותו תגן עלינו ועל כל ישראל.
ש. ב. מ
אשדוד

בחר

101 ש"ח

500 ש"ח

180 ש"ח

52 ש"ח

לחודש